Etsy knyga „Sėkmingas Etsy pardavėjas”

19.99 

Kaip atsidaryt Etsy parduotuvę? Kaip prekiauti Etsy, kad parduotuvė būtų sėkminga? Pirmoji lietuviška knyga apie Etsy – kaip tapti sėkmingu pardavėju ir išvengti naujoko klaidų, sutaupyti laiko ir pinigų. Nuo pirmųjų Etsy žingsnių iki slaptų patarimų – mūsų patirtis Etsy prekyboje daugiau nei 10 metų, daugiau nei 350 klientų Lietuvoje ir užsienyje. Knyga nuolatos atnaujinama, todėl čia rasite naujausią informaciją ir visus aktualius pasikeitimus.

Knygos ištrauką rasite čia

VIRŠ 90 PUSLAPIŲ KAIP ĮKURTI SĖKMINGĄ ETSY PARDUOTUVĘ

  • Kaip susikurti Etsy parduotuvę nuo A iki Ž;
  • Etsy mokesčiai – viskas, ką reikia žinoti vienoje vietoje;
  • Prekės – visa naudinga informacija;
  • SEO – optimizavimas Etsy ir kitoms paieškos sistemoms;
  • Rinkodara ir pardavimai.

TIKRI PAVYZDŽIAI IR SVARBI INFORMACIJA APIE ETSY

  • Naujausia patikrinta informacija;
  • Patogu naudoti bet kur – elektroninė knyga (knygą gausite PDF, EPUB, MOBI ir AZW3 formatais) gali būti skaitoma telefone, planšetiniame, kompiuteryje ar knygų skaityklėje;
  • Jums nereikės ieškoti – reikės VEIKTI! 95% klientų susitvarkiusių parduotuves pagal mūsų rekomendacijas parduoda jau per pirmąjį mėnesį!

Kiekvienam naujai užsiregistravusiam Etsy parduotuvę su šia nuoroda – 40 nemokamų prekių įkėlimų. Sutaupykite 8 USD registruodamiesi Etsy per šią nuorodą: https://etsy.me/3bK1esJ

Anglišką Etsy knygos versiją galite įsigyti čia.

Kategorija:

Aprašymas

ATSILIEPIMAI. Mūsų knygą įvertino Aistė Vyšniauskaitė iš GreenRoseClothes:

„Kai nusprendžiau pradėti Green Rose merino vilnos drabužių prekybą Etsy, labai džiaugiausi atradusi lietuvišką knygą, kurioje radau viską nuo A iki Z, ko galėjo man prireikti.

Patarimų, kaip pradėti prekybą Etsy platformoje galima rasti internetinėse platybėse labai daug, tačiau tie patarimai yra išmėtyti įvairiuose straipsniuose bei pamokose. Norint sužinoti kažką naujo, reikia perskaityti ar išklausyti tai, ką jau žinai, nes dažnai informacija kartojasi. Tai tikrai „suvalgo“ labai daug laiko, o ir nesi tikra, ar viską teisingai padarei, ar viską iki galo žinai ir pritaikei savo Etsy parduotuvėje.

Etsy knyga sutaupė daug mano brangaus laiko. Ten radau ne tik kaip pradėti prekybą, bet daugybę patarimų, pavyzdžių bei gudrybių, jog parduotuvė būtų aukštai reitinguojama, lankytojams suprantama ir žmonės norėtų joje apsipirkti.

Po didžiosios dalies patarimų įgyvendinimo, Green Rose parduotuvė sėkmingai startavo ir jau per patį pirmą mėnesį turėjome pirmus pardavimus. Vėliau jų vis augo. Per šiek tiek daugiau nei tris metus turime beveik tris su pusę tūkstančio pardavimų. Manau, tai visai geri skaičiai.

Rekomenduoju visiems, kas planuoja pradėti prekybą Etsy. Investicija į knygą jums atsipirks su kaupu.”

DĖMESIO: įsigijus šią knygą nelaukite ir imkitės darbų iš anksto – Etsy yra dinamiška ir nuolat kintanti platforma, tad po kelių mėnesių jau gali būti įvykę įvairių pasikeitimų.

INFORMACIJA UŽSAKANTIEMS:
Knyga automatiškai atsiunčiama iškart po apmokėjimo jūsų el. pašto adresu – jei negavote, patikrinkite SPAM arba reklamų dėžutę: