Kaip parduoti rankdarbius užsienyje I dalis

KAIP PARDUOTI rankdarbius užsienyje

Kaip parduoti rankdarbius užsienyje I dalis

KAIP PARDUOTI rankdarbius užsienyje

Mezgate, siuvate, piešiate, gaminate, kuriate, drožiate? Jūsų draugai jau yra nuolatiniai jūsų klientai, kurie rekomenduoja jus kitiems savo pažįstamiems? Tuomet laikas jums pagalvoti apie internetinę prekybą. O gal jau turite elektroninę parduotuvę Lietuvoje, ar gal parduodate per socialinius tinklus, muges? Tuomet tuo labiau! Dalinamės savo patirtimi – pirmieji žingsniai pardavimams užsienyje.

Planuojantiems prekiauti internete pasaulinėje rinkoje, tenka išspręsti dilemą – atsidaryti savo internetinę parduotuvę ar naudotis jau esama prekybos platforma. Atsidarant savo parduotuvę prekybos pradžia yra sudėtinga, ilga, reikalingos milžiniškos laiko ir finansinės investicijos. Jei vis tik nuspręstumėte rinktis savo e-parduotuvę, rekomenduojame kurti internetinį puslapį WordPress platformoje arba Shopify. Jei reikia pagalbos kuriant internetinę parduotuvę, drąsiai mums rašykite el. paštu.

Kur kas paprasčiau pradėti prekybą vienoje ar kitoje prekybos platformoje. Šiuo metu populiariausios globalios prekybos platformos yra Ebay, Amazon ir Etsy (DOVANA JUMS! Paspaudus Etsy nuorodą gausite 40 nemokamų prekių įkėlimų). Atsidarius savo elektroninę parduotuvę vienoje iš šių platformų, iškart sulauksite lankytojų srauto, galėsite naudoti jų teikiamas marketingo priemones, įrankius ir patarimus, kurie padės užauginti savo parduotuvę.

Jeigu šiuo metu parduotuvių šiose platformose ir neatidarysite, tačiau planuojate ateityje pradėti internetinę prekybą, rezervuokite jose parduotuvės pavadinimą iš karto! Vienodas parduotuvių pavadinimas įvairiose prekybos platformose – sėkmingas marketingo žingsnis.

Dėmesio, tai ištrauka iš pirmosios knygos apie Etsy lietuvių kalba! Registruokitės, kad sužinotumėte apie knygą pradedantiesiems pirmieji! Arba prisijunkite prie grupės Etsy, Ebay, Amazon lietuviškai ir diskutuokite su kitais pardavėjais.

Dėmesio, jei norite tobulėti greičiau bei išvengti klaidų bei pasinaudoti jau išbandytais Etsy sėkmės receptais, registruokitės į Etsy parduotuvių palaikymo kursą „Augu su SEOkitchen„. Tik iki gegužės 8 dienos! Visiems užsiregistravusiems – knyga nemokamai!

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *