Kaip parduoti rankdarbius internetu II dalis

kaip parduoti rankdarbius uzsienyje

Kaip parduoti rankdarbius internetu II dalis

kaip parduoti rankdarbius uzsienyje

Praėjusį kartą aptarėme pirmuosius žingsnius nuo ko pradėti savo gaminių prekybą užsienyje. Apie tai, kaip paversti amatą verslu jau esame dalinęsi su BZN start portalu. Šis straipsnis neprarado savo aktualumo, tad pradedant labai rekomenduotumėme perskaityti. Svarbiausia ką norėtumėme pabrėžti – tai meilė ir tikėjimas savo produktu:

Meilė savo gaminiui ir veiklai visada bus jūsų variklis, varantis pirmyn, tad nenustokite tikėti tuo, ką darote.

Tikėjimas savo produktu ir meilė yra patys svarbiausi sėkmingo verslo kriterijai. Jei produktu 100% netikite, sunku bus išvystyti sėkmingą verslą.

Apie sėkmingos parduotuvės elementus taip pat kalbėjome su BZN start žurnalistais. Sėkmės elementų yra daug, bet svarbu nusprendus startuoti – tai padaryti kuo greičiau, o nelaukti, kol panašų verslą sukurs jūsų konkurentai.

Pradėjus kuo anksčiau, norimi rezultatai pasiekiami greičiau. Pašnekovė atkreipia dėmesį, kad visose šiose sistemose labai svarbus kriterijus yra parduotuvės reputacija, kurią dažniausiai lemia laikotarpis nuo parduotuvės atidarymo, pardavimų skaičius ir atsiliepimų santykis.pradėjus kuo anksčiau, norimi rezultatai pasiekiami greičiau. Pašnekovė atkreipia dėmesį, kad visose šiose sistemose labai svarbus kriterijus yra parduotuvės reputacija, kurią dažniausiai lemia laikotarpis nuo parduotuvės atidarymo, pardavimų skaičius ir atsiliepimų santykis.

Nesvarbu, kokią prekybos platformą pasirinksite savo startui, svarbūs momentai išliks tie patys. Tai asortimentas, nuotraukos, kainodara, rinkodara, parduotuvės SEO. Plačiau skaitykite šiame straipsnyje.

Pirmoji knyga apie Etsy lietuvių kalba – jau greitai! Registruokitės, kad sužinotumėte apie knygą pradedantiesiems prekybininkams pirmieji! Taip pat kviečiame prisijungti prie grupės Etsy, Ebay, Amazon lietuviškai.

Dėmesio, jei norite tobulėti greičiau bei išvengti klaidų bei pasinaudoti jau išbandytais Etsy sėkmės receptais, registruokitės į Etsy parduotuvių palaikymo kursą „Augu su SEOkitchen„. Tik iki gegužės 8 dienos! Visiems užsiregistravusiems – knyga nemokamai!

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *