Faktai apie ETSY

Faktai apie ETSY pardavimų platformą

Faktai apie ETSY

Faktai apie ETSY pardavimų platformą

Faktai apie Etsy:

  • ETSY platforma įkurta 2005 metais Brukline, Niujorke, JAV.
  • 979 darbuotojų.
  • 1,7 milijono aktyvių pardavėjų.
  • 40 milijonų prekių.
  • 27,1 milijono atkyvių pirkėjų.
  • Perkama ir parduodama beveik kiekvienoje pasaulio šalyje.

Kuo Etsy ypatingas?

Etsy misija yra sukurti tokią platformą, kuri suteiktų daugiau pasitenkinimo ir vertės. Įmonei svarbu socialiniai, aplinkos ir verslo aspektai, keliami tikslai, kurie apimtų visas tris sritis. Detaliau analizuojant įmonę saugios aplinko aspektu, ji saugo gamtą, darbuotojai važinėja dviračiais, jie rūšiuoja ir netgi skaičiuoja ir sveria, kiek ir kokių atliekų išmeta kiekviename biure. Socialinis aspektas stipriai pasireiškia per kūrėjų mokymus, motyvavimą ir rėmimą. Taip pat kompanija suteikia darbuotojams  apmokamas dienas savanoriavimui. Ir tai tik maža dalis apie Etsy įmonės vidaus politiką. Ar jūs norėtumėte dirbti tokioje kompanijoje?

Kaip atrodo Etsy pardavėjas?

Visi labai skirtingi ir įdomūs. Ar yra tokių, kurie gyvena iš prekybos Etsy platformoje? Tikrai taip. Tarp pardavėjų yra tokių, kuriems Etsy plaftorma yra hobis, papildomų pajamų šaltinis, kitiems tai nauja veikla, galbūt verslo pradžia,  o kitiems pragyvenimo šaltinis. Ar turite savo parduotuvės tikslą? Pagalvokite koks jis?

Kas gali prekiauti Etsy platformoje?

Etsy plaftormoje gali prekiauti tie, kurie parduoda rankų darbo ar senovines (vintage) prekes ar detales rankdarbiams. Prekės gali būti ne tik vizinės, kurias galime apčiuopti, bet ir virtualios, pavyzdžiui, nuotraukos, knygos, mokymai, paveikslai, darbo kalendoriai, mezgimo instrukcijos ir panašiai. Taip pat galima prekiauti prekėmis, iš kurių galima padaryti kitus daiktus, pavyzdžiui siūlai, dekoracijos, blizgučiai ir pan. Jeigu norite įsitikinti, ar jūsų prekė yra leidžiama Etsy politikos, pasitikrinti visada galite čia.

Ar brangu turėti savo Etsy parduotuvę?

Registracija Etsy platformoje nieko nekainuoja. Galite užsiregistruoti, domėtis, dalyvauti bendruomenės veikloje ir tai jums nieko nekainuos. Etsy platformos verslo modelis pagrįstas bendrąja sėkme. Vienos prekės įkėlimas kainuoja 0,20 USD ir ji galioja 4 mėnesius arba tol, kol ją parduoti. Pardavus prekę aktyvuojant ją iš naujo vėl mokamas 0,20 USD mokestis. Pardavus kiekvieną prekę Etsy nuskaičiuoja savo komisinį mokestį – 3,5% nuo prekės kainos. Taigi, jeigu jūsų prekės kaina yra 50 USD, ją pardavus iš viso Etsy turėsite sumokėti 1,95 USD. Pastebėtina, kad prekės įkėlimo mokestis (0,20 USD) nuskaičiuojamas įkeliant prekę. Prekės informacija, nuotraukos ir pasirinkimų keitinimai yra nekomami.  Jeigu prekė neparduodama, ši suma negrąžinama. 3,5% mokestis už prekės pardavimą nuskaičiuojamas pardavus prekę. Nepamirškite šių mokesčių apskaičiuojant prekės kainą, kad nenuskriaustumėte savęs.

Sėkmingos ETSY parduotuvės formulė 

Taip, neužtenka vien tik atsidaryti ETSY parduotuvę. Niekas nepuls pirkti iš naujo, niekam nežinomo pardavėjo. Ko reikia, kad ji būtų sėkminga? Skaitykite čia.

Jau turite savo parduotuves Etsy, Amazon, Ebay platformose? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir tobulėkite! Užsisakykite nemokamą kritiką dabar. Prisijunkite prie sparčiai augančios ETSY, EBAY, AMAZON bendruomenės Facebooke, pasidalinkite savo patirtimi, užduokite klausimus, padėkite naujiems prekiautojams!

SEOkitchen.lt komanda

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *