NAUJIENA! Etsy Shop Manager – patogiau ir efektyviau!

NAUJIENA! Etsy Shop Manager – patogiau ir efektyviau!

07.01.19

Etsy platforma yra nuolatos tobulinama, įdiegiami nauji įrankiai, keičiamos funkcijos ir pan. Etsy duomenimis parduodamų prekių gamyba užima tik truputį daugiau nei 50 % pardavėjų viso laiko, skiriamo prekių pardavimams. Visą likusį laiką apima inventoriaus paieška ir pirkimas, marketingas, bendravimas su klientais, mokėjimų vykdymas, apskaitos darbai, prekių siuntimas ir pan. Visos šios veiklos ir jų užimamos veiklos dalys pateikiamos žemiau diagramoje.

Diagrama

Etsy visais įmanomais būdais stengiasi sumažinti „baltąją“ diagramos dalį, kad pardavėjai kuo daugiau laiko skirtų prekių gamybai. Dėl šios priežasties Etsy sukūrė naują parduotuvės valdymo formą – SHOP MANAGER. Naudojantis naujuoju Shop Manager įrankiu Etsy prekių ir pardavimų valdymas turėtų būti efektyvesnis. Shop Manager tikslas – parodyti pardavėjui bendrą parduotuvės vaizdą ir valdyti savo parduotuvę vienoje vietoje.

Shop Manager pradedamas naudoti tik tuomet, kai jūs šį įrankį pasirenkate. Nuoroda, kuria galite aktyvinti Shop Manager įrankį: Etsy Shop Manager. Paspauskite „Join the Shop Manager prototype“. Pažymėtina, kad tai bandomoji versija, kuri yra testuojama, tobulinama ir vėliau diegiama visiems. Jeigu jums nepatiks ši versija, galėsite pakeisti ją į senąją savo parduotuvės valdymo sistemą. Tačiau vėliau šis įrankis bus naudojamas visuose Etsy parduotuvėse.

Shop manager

Kokie pasikeitimai įdiegus Shop Manager? Įdiegus Shop Manager Etsy platformos viršuje, dešniame krašte nebėra piktogramos YOUR SHOP. Vietoj jos atsiranda piktograma SHOP MANAGER.

Diagram

Kaip atrodo Shop Manager? Kairiame šone – kategorijų valdymas (statistika, prekės, žinutės, užsakymai ir pan.). Kairiame šone pateikiamos tos pačios kategorijos, kurios buvo Your Shop skiltyje. Kairiame šone žemiau – kitų platformų valdymo pasirinkimas (Etsy shop, Etsy wholesale, Etsy pattern). Visa informacija yra pasiekiama ir valdoma vienoje vietoje. Per vidurį – informacija apie dar neįvykdytus užsakymus, neperskaitytos klientų žinutės ir statistika apie prekių peržiūras, „širdutes“, užsakymus ir pajamas. Dešniame šone – naujausia informacija apie pardavimus, atsiliepimus, „širdutes“.

Gram

Ar jūs pasirengę pokyčiams? Prisijunkite ir išbandykite!

Jau turite savo parduotuves Etsy, Amazon, Ebay platformose? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir tobulėkite! Užsisakykite nemokamą kritiką dabar.

SEOkitchen.lt komanda

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *