Dar daugiau klientų naudojant Express Shipping paslaugą

Dar daugiau klientų naudojant Express Shipping paslaugą

express-shipping

Kalėdos prekiaujantiems yra puiki galimybė realizuoti savo produkciją. Daugumai parduotuvių Kalėdos yra pelningiausias metų laikotarpis. Šio šventinio periodo pelningumą gali lemti keli aspektai ir vienas iš jų yra prekių siuntimo paslaugos. Kodėl?

  1. Užsakant internetu klientas tikisi prekę gauti prieš Kalėdas, todėl pardavėjai turi užtikrinti, jog prekė klientą pasieks laiku.
  2. Dažnas klientas dovanų ieško paskutinę minutę, todėl pardavėjai, kurie pasiūlo greitą pristatymą, nepraras klientų, norinčių įsigyti prekes gruodžio mėnesį, prieš pat Kalėdas.
  3. Tiek klientams, tiek pardavėjams svarbus patikimas siuntimo paslaugų tiekėjas.

Šiandien viena didžiausių rinkų yra JAV. Šioje šalyje intensyviausia prekyba prasideda antrą – trečią gruodžio savaitę. Dažniausiai parduotuvės Lietuvoje tokiu laikotarpiu jau nebeprekiauja, kadangi užsakytos prekės klientų nepasieks laiku, prieš Kalėdas. Tačiau šiandien prekės į užsienio šalis klientus gali pasiekti vos per 1-4 darbo dienos. Kaip? Įdiegus parduotuvėje Express siuntimo paslaugas.

Express siuntimo paslauga – kas tai? Ši paslauga garantuoja Jūsų siuntinio pristatymą nustatytu laiku. Siuntiniai surenkami visoje Lietuvoje Jums patogiu laiku ir pristatomi gavėjui “į rankas” nustatytu laiku, dažniausiai per 1-2 dienas, į atokesnes vietas per 3-4 darbo dienas. Klientai yra informuojami apie pristatymo trukmę ir kainą, kiekviena siunta turi numerį, pagal kurį galima sekti savo siuntinį. Express siuntimo paslauga gali būti ir ypač skubi. Už papildomą kainą galima rinktis pristatymą iki 9 arba 12 valandų. Taip pat teikiamos ir Express importo paslaugos. Šios paslaugos taikomos, jeigu klientai pritrūko žaliavų ar reikia skubiai atsisiųsti prekių sau. Tokiu atveju galite pasinaudoti Express importo paslauga. Šias paslaugas teikia SIUNTIKAS.

Express siuntimas didina pardavimų apimtis Kalėdų laikotarpį ir tai galime įrodyti pavyzdžiais. Žemiau grafike pavaizduoti tos pačios sėkmingai Etsy platformoje prekiaujančios parduotuvės metiniai bei gruodžio mėnesio pardavimai be Express siuntimo 2012 metais ir su Express siuntimu 2013 metais. Kaip matote, su Express siuntimu gruodžio mėnuo yra pelningesnis nei lapkritis. Tuo metu, kai parduotuvė neturėjo Express siuntimo paslaugos – gruodžio pardavimai gerokai mažesni nei lapkričio. Gretimuose grafikuose išdetalizuotas gruodžio mėnuo. Kaip matote, su Express siuntimu pardavimai intensyvumą pasiekia 2-3 savaitę ir 4 savaitę baigiasi.

2014-2015 metų pardavimai išlaikė tas pačias 2013 metų pardavimų tendencijas. Gruodžio mėnesio  2-3 savaitėmis prekyba intensyviausia, būtent dėl Express siuntimo paslaugų.

untitled-1-1

Jei prekiaujate internetu Etsy, Amazon, DaWanda ar kitose platformose, tapkite SIUNTIKAS klientu. Pasinaudoję savo patirtimi jie įsigilins į kiekvieno kliento darbo specifiką, patars, kaip teisingai supakuoti siuntas, sumažinant siuntimo išlaidas, išrinks tinkamiausią siuntimo formą, priklausomai nuo siuntimo laiko ir kainos, patars muitų klausimais, užpildys siuntos dokumentus.

Pagengta naudojantis siuntikas.lt informacija.

Jau turite savo parduotuves Etsy, Amazon, Ebay platformose? Užsisakykite nemokamą konsultaciją ir tobulėkite! Užsisakykite nemokamą kritiką dabar.

SEOkitchen.lt komanda

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *