Christmas in July išpardavimas

Christmas in July išpardavimas

Christmas in July išpardavimas

Christmas in July išpardavimas

#ChristmasInJuly šventimas prasidėjo Australijoje. Liepa Australijoje yra šalčiausias mėnuo ir australai švenčia Yulefest arba Yuletide šventę. Kitaip tariant tai yra mažosios simbolinės Kalėdos, kurios dar kartą švenčiamos ir gruodžio mėnesį, kaip ir visame pasaulyje. Žinoma, amerikiečiai nebūtų amerikiečiai, kad tai neišnaudotų savo marketingui. Todėl liepą padarė Kalėdinės prekybos pradžios laiku, kai visą mėnesį Kalėdinėms prekėms taikomos didelės nuolaidos. Todėl labai rekomenduoju tai išnaudoti jei prekiaujate užsienyje.

Kaip pasiruošti Christmas in July išpardavimui Etsy platformoje?
1. Kalėdinių prekių SEO naudokite raktinius žodžius Christmas in July.
2. Darykite išpardavimus savo prekėms (galite išbandyti: www.seokitchen.lt/etsy/etsy-nuolaidu-kuponu-platforma-etsdiscount-com ir www.etsyonsale.com). Išpardavimus galite daryti tiesiog pasiūlius nuolaidų kodą arba per EtsyOnSale programėlę (kuri, deja nėra tobula). Net jei išpardavimo nedarote, prisijungti prie #ChristmasInJuly komunikacijos socialiniuose tinkluose tikrai verta.
3. Nepamirškite pasikeisti savo Etsy puslapio viršelio – jei neturite dizainerio sugebėjimų, naudokitės www.canva.com ar panašia programa.
4. Komunikuoti su savo klientais socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #ChristmasInJuly, nepamiršti išsiųsti naujienlaiškį ir t.t. – rekomenduoju naudoti kuo daugiau marketingo priemonių, kad pasiektumėte rezultatą.
5. Kada tą daryti? Pradėti dabar ir baigti liepos paskutinę dieną.

Pats geriausias laikas ruoštis Kalėdinei prekybai užsienyje yra DABAR – teoriškai galite tą padaryti ir startavę su parduotuve rugsėjo – spalio mėnesį, bet rezultatai bus gerokai prastesni, nei startavus šiuo metu. Kalėdinės prekybos apyvarta per 2-3 mėnesius kartais sudaro daugiau, nei visus kitus mėnesius kartu sudėjus. 

Jei prisijungus prie Etsy kyla daugybė klausimų, o ataskymų tiek, kad nežinai kuo tikėti, pirmoji lietuviška knyga apie Etsy – sprendimas jums, kuris sutaupys daugybę laiko paieškoms, kurį galėsite skirti kūrybai! Įsigykite knygą dabar arba prisijunkite prie mūsų planų ir knygą gaukite nemokamai. Arba užsiprenumeruokite mūsų naujienas, jas gaukite pirmieji ir laukite ypatingų pasiūlymų!
Prekiaujantys užsienyje patirtimi dalinasi ir diskutuoja čia.

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *